Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete. 30. számú, a Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére készült, kézzel sorszámozott példány, készült 200 példányban. A szerző által Szigeti István (1906-1981) gyűjtő, numizmatikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Vida Mária: Patikamúzeumok - műemlékpatikák Magyarországon. Bp., 1996, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
Beke László (szerk): Tendenciák 1970-1980 6. Kemény és lágy. Posztkonceptuális tendenciák. Budapest, 1981, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.