Timon Kálmán: Papp László. Budapest, 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeuma. Kiadói kemény papírkötés, számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
Zoltán János: Képes pop-rock enciklopédia. Budapest, 1999, Yellow & Blue Produkció. Kiadói kemény papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. A szerző dedikációjával, és annak beragasztott névjegyével. Jó állapotban.
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are onl...
Ősi Erény - Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Ötven darab fénymetszettel melyeket híres hazai festők képei tesznek ki: Than Mór, Vágó Pál, Kovács Mihály, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Pálya Celesztin, Weber Ferenc, Lietzenmayer Sándor, Grünwald Béla, Orlay Soma, Molnár József, Matejkó Sándor, Bihari Sándor, Székely Bertalan, Wagner Sándor, Tornay Gyula, Gyárfás Jenő, ...
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Budapest, 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Kiadói félvászon kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, a félvászon borító sarkai kopottasak, gazdag képanyaggal. 4500 példányban jelent meg.
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. Fordította és részben Zádor Anna. Budapest, 1943, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
Modern építészeti lexikon. Szerk.: Dr. Kubinszky Mihály. Budapest, 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírkötésben. Szép állapotban.