A magyar büntető törvények és szabályok magyarázatokkal és jegyzetekkel a magyar királyi csendőrség, állami városi és községi rendőrség, valamint általában az összes nyomozó hatóságok és nyomozó közegek részére. Szerk.: Vaszy György et al. Bp., [1909], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
A légi közlekedés jogszabályai. Szerk.: Felső-Torjai Dr. Pethő Ádám. Budapest, 1943. Korabeli félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, sérült, viseltes kötéssel.
Új Döntvénytár IX. Bűnvádi perrendtartás. Szerk.: Dr. Ráth-Végh István. Budapest, 1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Döntvénytár. A magánjogi bírói gyakorlat 1901-1927. Szerk.: Dr. Szladits Károly. Budapest, 1928, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
Új Döntvénytár VIII. Büntető törvény. Sajtótörvény. Szerk.: Dr. Ráth-Végh István. Budapest, 1912, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, egyébként jó állapotban.
Haendel Vilmos dr., szepesváraljai : Politika. Alkotmány és közigazgatástan. Debrecen, 1937. Városi nyomda. 898p. / Egyetlen kiadás! / Kissé szakadozott félvászon borítóban, belül ceruzás aláhúzásokkal
ABGB - Ausztriai általános polgári törvénykönyv kihirdettetett az 1852. november 29. Nyiltparanccsal Magyar-, Horvát- és Tótországban, a Szerbvajdaságban és a Temesi bánságban, az ezen törvénykönyvre vonatkozó, a függelékben foglalt utólagos rendeletekkel együtt. 3. rész. Bécs, 1853, Cs. k. udvari és álladalmi Ny. 56 l. Magyar és német nyelven párhuzamos lapszámozással! 110 + 356 l. Az első rész...
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Milleniumi emlékkiadás. 1882-83. évi törvénycikkek. Bp., 1896, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, aranyozott félbőr kötésben.
Mariska Vilmos dr.: A magyar pénzügyi jog kézikönyve. Ötödik átdolgozott kiadás! Bp. cca 1880 Franklin.857p. A címlapon hiány. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben.