2 000 Ft
Olimpiai témájú minikönyvek, 3 db: Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Budapest, 1980, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2500 példányban. Képessy József, Borbély Tibor: Olimpia arcképcsarnok. Budapest, 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozott (500/57) példány. Kocsis Mihály, Dr. Nagy Tamás: Olimpiai nemzetek. Budapest, 1976, Sport. Kiadói aranyozott műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Megjelent 7000 példányban.