Dr. Fodor Ferenc: A szülőföld és honismeret könyve. I. A mi hazánk. II. A mi községünk. Bp., Borsod-Gömör-Kishont vármegye. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Dr. Lukinich Imre(szerk.): Nagyenyedi album. Bp., 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
Sporschil, Johann: Geschichte der Hohenstaufen. Braunschweig, 1843, Verlag von George Westermann. Félvászon kötés, acélmetszetekkel illusztrált, festett lapszélek, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Budapest, 2008, HUN-idea Szellemi Hagyományőrző Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaiva. Jó állapotban.
Bánhegyi Ferenc: Kossuth Lajos azt üzenete... Kossuth Lajos születésének 200. évfordulójára. Celldömölk, 2002, Apáczai Kiadó. Kiadói aranyozott bársony kötés, számos illusztrációval, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
Egyetemes történet I-IV. Szerk.: Hóman Bálint, Kerényi Károly, Szekfű Gyula. Bp., 1991, [Athenaeum. Az [1935]-1937. évi kiadás (Bp., Révai) reprintje. Kiadó, kissé kopottas, sérült gerincű félbőr (műbőr) kötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, egészvászon kötésben