Asbóth Oszkár: Géprepülés. Budapest, 1957, Zrinyi Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, 278 oldal. A védőborítója hiányzik. Közepes állapotú: A borítója kopottas. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és pecsét. Pár lap szakadozott. A kötése néhol meglazult.
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.