Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Reprint kiadás! Bp., 1984, ÁKV. Kiadói modern műbőrkötésben.
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Kiváló állapotban.
György Aladár: A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv I. kötet. Amerika. Bp., é.n., Mehner Vilmos. Kiadói kopottas-foltos, aranyozott egészvászon-kötésben. Egy-két lap sarka letépve
Dr. Dalmady Zoltán: A turistaság egészségtana. Dr. Zsitvay Tibor előszavával. Szövetségi Túravezetők Könyvtára 1. füzet. Budapest, 1934, Magyar Turista Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. Intézményi bélyegzővel.
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!