1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Széchényi Zsigmond könyvek, 2 db: Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Bupadest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés. Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortűzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, picit sérült kötéssel.