Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 77

Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete. 30. számú, a Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére készült, kézzel sorszámozott példány, készült 200 példányban. A szerző által Szigeti István (1906-1981) gyűjtő, numizmatikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
13288.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ankerl Géza: Építészet és kommunikáció. Bp., 1991, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
B. Murádin Katalin: Faragott kőszószékek Erdélyben. Bp. - Kolozsvár, 1994, METEM - Polis (METEM-könyvek 6.). Papírkötésben, jó állapotban.
13290.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
zenei tétel: Balázs Árpád 3 nótáskönyve
13291.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
P. Nagy Zoltán: Református egyházi énekek templomi használatra. Bp., Rozsnyai Kálmán. Egészvászon védőkötésben.
13292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koós Judit: Kozma Lajos(1884-1948) könyvművészete és alkalmazott grafikái. Bp., 1961, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13293.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
19
Vida Mária: Patikamúzeumok - műemlékpatikák Magyarországon. Bp., 1996, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
13294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cséfalvay Pál: Christliches Museum Esztergom. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13296.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Beke László (szerk): Tendenciák 1970-1980 6. Kemény és lágy. Posztkonceptuális tendenciák. Budapest, 1981, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
13297.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Forgács Éva, Kovalovszky Mária (szerk.): Tendenciák 1970-1980 5. Egyéni utak. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
13298.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft