https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 135

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, kilazult.
12994.

Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, kilazult.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!
12995.

Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.
12996.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Pap Domokos: Torda és környéke turista kalauz. Torda, 1909, Fodor Domokos könyvnyomdája. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), 17 fotóval, utcatérképpel, jó állapotban, 93 p.
12997.

Pap Domokos: Torda és környéke turista kalauz. Torda, 1909, Fodor Domokos könyvnyomdája. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), 17 fotóval, utcatérképpel, jó állapotban, 93 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Tarnóczy Gusztáv: A nyitrai választás. Budapest, Márkus Samu könyvnyomdája, 1895. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), jó állapotban, 64 p.
12998.

Tarnóczy Gusztáv: A nyitrai választás. Budapest, Márkus Samu könyvnyomdája, 1895. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), jó állapotban, 64 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Máriássy János: A pétervásárai csata, 1849. február 24. Közread.: Sugár István. Pétervására, 1996, Pro Kultúra Pétervására Alapítvány (Péterkei füzetek 1.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12999.

Máriássy János: A pétervásárai csata, 1849. február 24. Közread.: Sugár István. Pétervására, 1996, Pro Kultúra Pétervására Alapítvány (Péterkei füzetek 1.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.
13000.

Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.
13001.

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 271p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Pici foltot leszámítva szép állapotban.
13002.

Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 271p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Pici foltot leszámítva szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.
13003.

Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
13004.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kissé kopottas, foltos aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13005.

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kissé kopottas, foltos aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz