Fritz Mihály (1947-) 1995. "300 éves a Kapucinus Rend Móron / Brindizi Szent Lőrinc török elleni győztes csatája - Csókakővár" Br emlékérem (42,5mm) + Füz Veronika (1951-) DN "Móri Bornapok" fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
Gerl Károly (1857-1907) 1893. "Jókai Mór - 50 éves írói jubileuma emlékére" Cu emlékmedál füllel (31mm) + 1948. "1848-1948 'A magyar név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez' - Petőfi - 5Ft - Magyar Partizán Baráti Szövetség" Al lemezérem (44x72mm) T:2,2-
Kampfl József (1939-) 1981. "XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám" angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (460,8g/101mm) T:2 / Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer" Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (460,8g/101mm) C:XF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1984. "Sillye Gábor - A Hajdúkerület Utolsó Főkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis patina, apró ph...