Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1435280
30394
281
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1446985
30395
281
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1372419
30396
281
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL" (146,3g/108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (146,3g/108mm) C:AU spot R! HV: 429., HP: 4915. 1372348
30397
281
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1954. "Fekete Sándor" Br plakett. "FEKETE SÁNDOR 70. SZÜLETÉSNAPJÁRA A SZÖVETSÉG UTCAI KÓRHÁZ" (196,8g/79x49mm) T:2 / Hungary 1954. "Sándor Fekete" Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (196,8g/79x49mm) C:XF HV 146. 1450275
30398
281
Numizmatika
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" Br plakett dísztokban (144,5mm) T:2 oxidáció 1449549
30399
281
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1990. "MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi" Br emlékérem (42,5mm) + Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1434315
30400
281
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Renoir - Aprés le bain" nagyalakú Br emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti ÁPV tokban T:1 1434332
30401
281
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1 patina 1434336
30402
281
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem, ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1 1449397
30403
281
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + 1983. "MÉE Szombathelyi Csoportja / Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + 1984. "Derkovits Gyula 1894-1984 / Szombathelyi Képtárépítő Egyesület 1976-1984" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 1450292
30404
281
Numizmatika
Klassohn Antal 1870. "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által 1870. Június 9. / Alkotmány és Törvény" ezüstözött emlékérem Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére (35,5mm) T:2 ph. 1372429
30405
281
Numizmatika
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br érem (241,6g/95mm) T:2 / Hungary ND One-sided Br medallion with citation from Endre Ady. Sign.: János Kocsornyik (241,6g/95mm) C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft