Szilvássy Nándor (1927-2011): Zöld madár. Olaj, funér, jelzett, 50×70... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/282/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Szilvassy-Nandor-1927-2011-Zold-madar-Olaj-funer-jelzett-50C39770-cm~II1458940
1458940
10171
282
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Szilvássy Nándor (1927-2011): Zöld madár. Olaj, funér, jelzett, 50×70 cm
: vörös_iván