Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1454893
11028
282
Antique
Ezüstözött alpakka cukorfogó, jelzett, h:15 cm 1457426
11029
282
Antique
Antik réz szelence, belső Ázsiáiból, oldalán előkelőségekkel, poncolt, jelzés nélkül, m:6 cm 1438173
11030
282
80000
Antique
S.T. Dupont őngyújtó, jelzett (1A68N70), eredeti dobozában, leírással, m:5,5 cm 1148293
11031
282
Antique
XX. sz eleje: Uchatius rózsafa nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz. Eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Rose-wood handle, bronze-steel blade 18 cm 1148291
11032
282
Antique
XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm 1460110
11033
282
Antique
Tajtékpipa fej, szár nélkül, h: 8,5 cm 1460241
11034
282
Antique
1919 Bíró Mihály (1886-1948): Kutyát sétáltató nő, intarziás kis fa falikép, 19x10.5 cm. 1458451
11035
282
Antique
Réz sütilapát, Zsolnay vagy Fischer (?) porcelán nyéllel, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, h: 19,5 cm 1456831
11036
282
Antique
Szecessziós stílusú bronz váza, jelzés nélkül, m:18 cm 1357532
11037
282
15000
Antique
cca 1880 Kislány virágcsokorral. Chromotipia, festő: Nathanael Schmitt, üvegezett keretben, üvegen repedés, 27×20 cm 1357534
11038
282
Antique
cca 1880 Kisfiú söröskorsóval, chromotipia, festő: P.Felgentreff, üvegezett keretben, 27×20 cm 1337422
11039
282
Antique
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft