1919 Kossuth címeres igazoló jegy / útlevél Budapestről Pápára utazáshoz a megszálló román hatóságok által ellenjegyezve / Picture passport countersigned by the occupiing Romanian authorities
1922 Díjtalan utazási-, fénykép nélküli igazolvány Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. összes városi vasúti vonalaira, a földalatti vasút kivételével, 12 bélyeggel, megviselt, kopottas, foltos vászon kötésben.
1923-1929 Országos Magyar Királyi Képzőművészeti Főiskolai hallgató leckekönyve, számos oktató (Réti István, Megyer-Meyer Antal, Andretti Károly, Bory Jenő, Lyka Károly, Dudits Andor és mások) aláírásával.