1919 Sörkönyvecske a Budapesti Egyesített Városi Vasutak élelmiszer osztálya részére, Első Magyar Részvény Serfőzde Palacksör-osztálya, számos bejegyzéssel az 1919 május-júniusi ídőszakból, kicsivel kevesebb bejegyzéssel júliusból, majd két bejegyzéssel augusztusból, és újabb kettővel novemberből, kissé viseltes félvászon kötésben.
1929 Csopey Dénes (?-?) kúriai bíró kézzel írt gratuláló levele Török János (?-?) rendőrfőparancsnok részére másodosztályú magyar érdemkereszttel való kitüntetése alkalmából, Csopey aláírásával
1929 Knoll Béla (?-?) munkásbiztosítási bírósági elnök gratuláló levele Török János (?-?) rendőrfőparancsnok részére másodosztályú magyar érdemkereszttel való kitüntetése alkalmából, fejléces papíron, Knoll aláírásával
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) tribünjének látványterve (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), hajtogatva. Pecséttel jelzett. Méret: 105x50 cm / 1933 Plan of the Budapest Trotting Race Tracks, Good condition, Size, 105x50cm