13894.
282. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Róth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas borÃtóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel.