5 000 Ft
Garay János összes munkái I. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos. Első teljes kiadás. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Garay János arcképével, kissé kopottas borítóval, gerinccel, de egyébként jó állapotban. Csak első kötet.