13773.
282. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
5 000 Ft
Garay János összes munkái III. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kÃsérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos. ElsÅ‘ teljes kiadás. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, a borÃtó és a gerinc széleinél, sarkainál kissebb kopás nyomokkal, ex-libris bélyegzÅ‘vel, jó állapotban. Csak harmadik kötet.