3 000 Ft
Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált, kissé kopottas félvászon kötésben, számos képpel gazdagon illusztrálva. Jó állapotban.