4 000 Ft
Mikszáth Kálmán: A két koldusdiák. A mi a lelket megmérgezi. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1894, Révai Testvérek Kiadása. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borító és a gerinc sarkainál kisebb kopás nyomokkal, a hátsó előzéklap kijár, de ezt leszámítva jó állapotban. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült.