14090.
282. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) FordÃtotta: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borÃtója kopott, a gerince sérült. A III. kötetbÅ‘l 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!