2 000 Ft
Verne Gyula: A francia zászló. Fordította Gaal Mózes. Budapest, é.n, Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval, egészoldalas illusztrációkkal, az elülső előzéklapon bejegyzéssel.