Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 381

13880.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált, kissé kopottas félvászon kötésben, számos képpel gazdagon illusztrálva. Jó állapotban.
13881.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Szívélyes Fahrenheit. 17 sci-fi remekmű. Az 1954-es év terméséből válogatta Isaac Asimov és Martin H. Greenberg. Fordították többen. Philip K. Dick, Arthur C. Clarke, Anthohny Boucher és mások novelláival. Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kiadói kemény papírkötés.
13882.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Voinovich Géza: Az angol irodalom története. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 242 p. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
13883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13884.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
13885.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Wilhelm Bölsche: Von Drachen und Zauberküsten. Abenteuer aus dem Kamps mit dem Unbekannten in der Natur. Jena, 1925, Eugen Diedrichs. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva, német nyelven. /  Linen-binding, in german language.
13886.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
13887.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Vajthó László(szerk.): Mai magyar múzsa. 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13888.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
13889.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Csathó Kálmán: Divat!-Nem divat! Hincz Gyula Rajzaival.  Budapest, é.n, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet  Rt. Kiadói félvászon kötés.
13890.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13891.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft