Keresztszemes kézimunkák. Bereg-, Szabolcs-, Szatmár-, Ugocsa-, és Zemplén-megyékben. Gyűjtötte: Szirmai Fóris Mária. Budapest, 1944, Exodus-kiadás, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel, 17-80 oldalakon színes és fekete-fehér illusztrációkkal.
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, a gerince kissé sérült, a borítója kissé kopottas.
Kellér Andor: Zöld gyep, zöld asztal. Szemere Miklós életregénye. (Bp.), 1941, Szerzői kiadás, Officina-ny. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, a címlap Vörös Géza munkája. A szerző által dedikált.
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46).
Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
Móricz Zsigmond: A földtörvény kiskátéja. Bp., 1979, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Az 1919. évi kiadás (Bp., Néplap, klny.) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói egészbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.