Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
Rába György: Babits Mihály költészete 1903-1920. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Szenteleky Kornél irodalmi levelei 1927-1933. S. a. r.: Bisztray Gyula - Csuka Zoltán. Zombor - Budapest, 1943, Szenteleky Társaság. A Szenteleky Társaság ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
Flavius Josephus: A zsidók története
Görögbol fordította Révay József (Bp.) 1946. Renaissance. 922p. Teljes kiadás! Egészvászon kötésben, bibliapapíron. Laza gerinccel-
Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Hauff Vilmos: Regék. Átdolgozta Győry Loránd. Négy színnyomatú képpel. Második kiadás. Bp., Lauffer Vilmos. Javított félvászon kötés, a 4 db színes litho melléklet közül az egyik hiányos, kopottas állapotban.
dr. Cselőtei László, dr. Csider László, Csáky Antal: Kertészet. Budapest, 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.