Die Welt in Bildern, Album 3., eine Sammlung alles dessen, was den gebildeten Menschen interessiert Zusammengestellt und den Freunden der guten Salem-Gold, Salem-Aleikum-und Salem-Auslese-Zigaretten gewidmet von der Direktion der Orientalischen Tabak- und Zigarettenfabrik "Yenidze" Dresden. Kiadói kopottas papírkötés, német nyelven, számos izgalmas képpel, egy kép sérült, 35 p./ Paperbinding, in g...
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.
Tormay Cécile: A régi ház. Budapest, 1923, Singer és Wolfner, 192 p. 10. kiadás. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Kiadói egészvászon kötés. A gerince kopott. Ezt leszámítva jó állapotban.
Dr. Constantin Gutberlet: Lehrbuch der Pilosphie: Logik und Erkenntnistheorie. Münster, 1898, Theissing'schen Buchhandlung. Korabeli kopottas félbőr kötés, német nyelven. / Half-leather-binding, in german langauge