4 db UFO-s könyv: És akkor jöttek az UFO-k III., Földes Attila: UFOK építették a piramisokat?, Sombor Judit: Égi vendég, UFÓK Magyarországon, Nemere István: UFO a láthatáron. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.
A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.
Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.