Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár.
Bp., 1896. Pátria. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal, valamint kihajtható mellékletekkel. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben. 3 lapon az oldalszéli könyvtári pecsétet kivágták, így azok a lapok hosszanti irányban részben hiányosak.
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
Magyar közgazdaság és kultúra. A Budapesten 1913. augusztus 11-30. megtartott VII. nemzetközi Közgazdasági tanfolyam előadásai. Bp.,1913, Hornyászky ny. 750 p., Kiadói papírkötésben. A bevezető magyar, francia és német nyelven, az előadások francia és német nyelven. A gerinc több kisebb helyen sérült.
A katasteri tiszta jövedelem kiszámitására szolgáló segéd-táblázat. 1600 négyszögöles katasteri holdak után számitva. Bp., 1910. Állami ny. 211 p. Korabeli félvászon kötésben.