1906 Meggendorfer Blätter, Zeitschrift für Humor und Kunst, 67. köt. München Eßlingen, Schreiber. Negyed évfolyam, részben színes szecessziós rajzokkal. Egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban. / 1906 Meggendorfer Blätter, Zeitschrift für Humor und Kunst, Vol. 67. München Eßlingen, Schreiber. Complete volume, quarter year with partly coloured art nouveau illustrations. Bound together in a half cloth binding, in good condition.
Madarsko-slovensky a slovensko-madarsky technicky slovník. Magyar-szlovák és szlovák magyar műszaki szótár. Budapest-Pozsony, 1989, Alfa-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és szlovák nyelven. Jó állapotban.
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
Várkonyi Nándor: Az újabb magyar irodalom 1880-1940. Budapest, 1942, Szukits. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.
Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Budapest, 1926, Studium. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.