Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Nótaszövegek 1. Válogatta Leszler József. Budapest, 1980, Zeneműkiadó. Modern papírkötés, a borítót pótolták, újrakötötték. De egyébként jó állapotban.
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
Szépréti Lilla: Régi és új világ. Képes levelezőlapok. Kolozsvár, 1991, Dacia Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.