The Diractorate of the National Institute for Serobacteriological Production and Reseach "Human". Nagy Zoltán (1916-1987), Vertel József (1922-1993), Gönczi Béla (1934-19), és Füle Mihály (1914) budapesti panorámákat ábrázoló rékarcai, 10 db, jelzés nélkül, 7x13.5 cm. Budapest, é.n, National Institute for Serobacteriological Production and Reseach "Human". Kiadói félvászon kötés, egy lap kijár, jó...
Fettich Nándor: Magyar stilus az iparművészetben I. Bp., 1943, vitéz Csaba és Társa nyomda, 103 p.+XXIV t. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, felvágatlan lapokkal. Csak első kötet. Jó állapotban.
Thérése de Dillmont: Encyklopaedie der weiblichen Handarbeiten. Mülhausen, é.n., Th. de Dillmont. Kiadói kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Német nyelvű kézimunka enciklopédia. / Linen-binding, with a little bit worn cover, in german language.
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Budapest, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat Kft. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Jó állapotban.
Gerszi Teréz: A magyar kőrajzolás törénete a XIX. században. Budapest, 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér képekkel illusztrálva, a borítón kisebb szakadások, valamint javítások nyomaival. Jó állapotban.