Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, kiadói szétszakadt papírborítóval, a félvászon borító gerince kissé sérült, az elülső védőlap kissé foltos, számos fekete-fehér és színes képpel illusztrált.
Ruzitska Jolán: Különböző Csipkefajták. Kis Könyvek. Budapest, 1928, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 54 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papír kötés, a hátsó borítón tollal, ceruzával jegyzet.
Cavellini, Guglielmo Achille: Autoritratti. Self-Portraits. Autoportraits. Selbstporträts. Mostra a domicilio. Brescia, 1981, Tipografia Maghina. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Neuwirth, Waltraud: Wiener Porzellan. Vom Spätbarock zum art deco im Zeichen des Bundenschilds. Bécs, 1990, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Czétényi Vilmos festőművész, grafikus 1928-1930. Szerk.: D. Udvardy Ildikó, Czétényi Rózsa. A Pesterzsébeti Múzeum Könyvei VI. Bp, é.n., Energetikai Kiadó Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér szövegközti, és fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal.
Antall, József: Bilder aus der Geschichte der europäischen Heilkunde und Pharmazie. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.