Schönes Glas. Aus der Staatlichen Galerie Moritzburg in Halle/Saale. Szerk.: Harksen, Sibylle. Lipcse, 1962, Prisma Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Déry Béla (et alii, szerk.): Almanach (Képzőművészeti lexikon). Budapest, 1912, Légrády Testvérek. Első tízezer! Kiadói egészvászon kötésben, szennylap és címoldal kissé szakadt, egyébként jó állapotban
Forster Gyula: Magyarország műemlékei. A műemlékek Országos Bizottságának kiadványai IV. kötet. Gazdagon illusztrált. (A selmecbányai óvár, A kalocsai székesegyház, Tanulmányok Magyarország középkori falfestményeiről, Az Iparművészeti Múzeum brüsszeli kárpitja, Hunyadi János származása és a vajdahunyadi freskók stb.). Budapest. 1915, Franklin. Kiadói karton kötésben, hátsó fedlap kissé levágva
Forster Gyula: Magyarország műemlékei. A műemlékek Országos Bizottságának kiadványai III. kötet. Gazdagon illusztrált. Budapest. 1913, Franklin. Kiadói karton kötésben, szép állapotban
Magyarország művészeti emlékei 1,3. kötet: Genthon István: Magyarország művészeti emlékei 1. Dunántúl. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papírborítóval. Jó állapotban. Zakariás G. Sándor: Magyarország művészeti emlékei 3. Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, sok képpel illusztrál...
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető. Kiadói szakadozott papírmappa, 26 oldal. A lapok jó állapotban.
Petry Béla: Árpádházi magyar szentek. Rajzos írás. Maitland FL, 1988, Petryné Szendrey Margit. Utólag ragasztott papír mappa, benne 8 db ofszet grafikával, valamint egyéb lapokkal, összesen 12 lap, 2 db hiányzik. 34. számú sorszámozott, Petry Béla (1902-1996) grafikusművész által aláírt példány. Ezen felül az alkotó saját kezű, barátjának szóló dedikációjával valamint különálló lapon egy másik bar...
Magyarország műkincsei. Szerk.: Czobor Béla- Szalay Imre. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Könyvkereskedő Rt. Sérült, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.