Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium huxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1. köt. Nagyszombat, 1734, Leopoldus Josephus Berger. Kissé megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Fokányi László (összeáll.): Husvizsgálók Törvényköynyve. A husvizsgálatra vonatkozó és ezzel kapcsolatos törvények, rendeletek, és elvi határozatok. Budapest, 1911, 165 p. Papírborító, a gerince javított!
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
[K. Nagy Sándor]: [Ne bántsd az állatot. Az állatvédő törvények példákban]. [Bp.], [1909], Franklin. Kissé kopott félvászon kötésben, címlapja és több lapja hiányzik.
Csizmadia Andor-Kovács Kálmán-Asztalos László: Magyar állam- és jogtörténet. Budapest, 200, Nemzeti Tankönyvkiadó Rt. Tizenegyedi kiadás. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
dr. Ferenczy Ferenc: Magyar állampolgársági jog. Gyoma, 1930, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötésben. Kis hibával a gerincen, egyébként szép állapotban.