Parragi György: Mauthausen. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt., 91 p. Kiadói borítóban, kissé szakadt borítóval, sérült, viseltes kötéssel, a lapok 16-81 p. között kijárnak.
Kiss Arnold: Echod. Imádságok zsidó gyermekek és a serdültebb ifjúság számára. Bp., 1913, Schlesinger József. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Fehér Lilli: Nem ér a nevem...Egy szökött zsidó naplója. Budapest, 1945, Ráth Tivadar Könyvnyomdája, 31 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
Rátkai Károly: A két torony. Magyar politikusok Mauthausenben. (Budapest,)1945, Genius, Révai-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kissé szakadozott papírborítóval.
Cion. A cionista intézmények rövid története. Szerk.: Necer, Eli. Bp., 2001, Szochnut - Magyarországi Cionista Szövetség (Bethlen Téri Füzetek 7.). Papírkötésben, jó állapotban.
Pálgi, Joél: ... és jött a fergeteg. Héberből ford. Diamant Elemér. Tel Aviv, [é. n.] Alexander. 375 l. Kiadói félvászon kötésben. Belül a kötéstábla elvált.