Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke:
Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.