Tétel

Kikiáltási ár:

2 200 Ft

Leírás:

Vegyes minikönyv tétel, 4 db.: Longosz: Daphnisz és Khloé. Fordította Déthsy Mihály. Illusztrálta Aristide Maillol. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói műbőr kötés. Kardos Gyula: Heten Théba ellen. Bp., 1977, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr kötés, magyar, orosz és angol nyelven. Megjelnt 450 példányban. Apollonius királyfi. Elveszett görög mű V. századi latin feldolgozásban. Fordította Révay József. Illusztrálta Kass János. Bp., 1973, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván