Minisex. Kiadói kissé kopottas aranyozott műbőr kötés, számos erotikus képekkel illusztrálva. A kiadás helye, éve, és a kiadó nincs feltűntetve. (Szamizdat kiadás ?) Számozott (20/12.) példány.
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 337.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Palóczy László 1783-1861. (Születésének 200 éves évfordulójára). Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (500/371.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, "Péch Antal" Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.
A Zrínyi Nyomda 125 éve I-II. 1858-1983. Szerk.: Grasselly István. Bp., 1983, Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói műanyag tokban. Számozott (3000/503.) példány. A tipográfiát és a kötéstervet készítő Erdélyi János aláírt újévi üdvözlő kártyájával.
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:
Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. 1930-1980. Szerk.: Bosits Lászlóné. Bp., 1980, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel, a gerinc részben elvált a könyvtesttől.
Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozott (250/108.) példány, piros számozással.