Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 83

Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban. 1942-es kiadvány kicsinyített, változatlan utánnyomása. Megjelent Babits Mihály születésének 100. évfordulójára.
13688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.
13689.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Katona József: Bánk bán. Bp., 1966, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.
13690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Hoffer József: Aranylabdások, aranycipősök. Bp., 1978, Sportpropaganda. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 3000 példányban. Számozatlan példány.
13691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
MTKVM. 1888-1978. Magyar Testgyakorlók Köre VM 90 éves. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói kék műbőr kötés. Számozott (1500/1009.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került
13692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
15
MTKVM. 1888-1978. Magyar Testgyakorlók Köre VM 90 éves. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói fehér műbőr kötés. Számozott (1500/06.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Szép volt fiúk. Hajrá MTK. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1978, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 207.) példány. Összeállítás az MTK-VM labdrúgó csapatának szerepléséről az 1977/78-as NB I-es bajnokság őszi idényében.
13694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Heves Sándor: MTK-VM Aranyérmeseink, helyezetteink 1888-1981.Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Megjelent 700 számozott példányban, mintapéldány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Andruskó Károly (1915-2008): Miskolc. Miskolc, 1977, Borsod Megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Andruskó Károly fametszetei Miskolcról.
13696.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Kovács Mihály(szerk.): Miskolc város két rendezési terve. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, tűzzománc díszítéssel. Sorszámozott (600/101.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2000 példányban. Számozott (600/501.) példány.
13698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Harmincöt éves a Borsodi Vegyi Kombinát. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, réz plakettel. Számozott (525/203.) példány, kék vászonborítással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft