Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 83

Ozsváth András: Világunk 64 mezőn. Bp. 1978, Magyar Sakk Szövetség. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (2000/31) példány.
13712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Petőfi Sándor. Bp., é. n., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.
13713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Számozott! Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, mbőr kötésben, jó állapotban.
13716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, n. n. Minikönyv, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Petőfi Sándor - Kodály Zoltán: Nemzeti dal. Bp., 1972, Editio Musica. Minikönyv, bőrkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
13718.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Vegyes minikönyv tétel, 4 db.: Longosz: Daphnisz és Khloé. Fordította Déthsy Mihály. Illusztrálta Aristide Maillol. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói műbőr kötés.  Kardos Gyula: Heten Théba ellen. Bp., 1977, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr kötés, magyar, orosz és angol nyelven. Megjelnt 450 példányban.  Apollonius királyfi. Elveszett görög mű V. századi latin feldolgozásban. Fordította Révay József. Illusztrálta Kass János. Bp., 1973, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.  Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.
13719.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Vegyes minikönyv tétel, Reich Károly rajzaival, 2 db:  Pastorale. Reich Károly rajzai. John Keats: Óda egy görög vázához c. versével. Fordította Tóth Árpád. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. KIadói műbőr kötés.  Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival.  Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés.
13720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes minikönyvtétel, 2 db:  Pablo Neruda: Óda a nyomdához. Oda a la tipografia. Fordította Somlyó György. Kass János Illusztrációval. Bp., 1974, Corvina-Kossuth. Kiadói műbőr kötés, magyar és spanyol nyelven. Edgar Allan Poe: Az aranybogár. Elbeszélés. Fordította Pásztor Árpád. Illusztrálta Pásztror Gábor. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
13721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes minikönyv tétel, 2 db.:  Illyés Gyula: Állomások hosszán. A szülőföld az Illyési műben. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került Zrínyi Miklós: Tábori Kis Tracta. Budapest, 1973, Zrínyi Katonai Kiadó,111 p. Kiadói műbőr kötés.
13722.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes minikönyv tétel, 2 db.:  Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Juhász Gyula: Ars Longa. Szeged, 1976, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv-klub. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13723.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft