3 db minikönyv-Magyar városok címerei. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; A film világsztárjai. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Magyarország 1980. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Vegyes, Szegedi vonatkozású minikönyvek, 3 db: Somlyó Zoltán: Szegedi Konferanszié. Szeged, 1982, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói műbőr kötés. Vallomások Szegedről. Szerk.: F. Nagy István, Sz. Simon István. Szeged, 1974, Szegedi Nyomda. Megjelent 1000 példányban. Vizek és emberek. Antológia a szegedi nagy árvízekről. Szerk.: Sz. Simon István. Szeged, 1979, Szegedi Nyomda M...
Vegyes minikönyvtétel, 3 db: M. Várhelyi Vanda (szerk.) : Szőnyi István. Pest megyei minikönyvek 7. Szentendre, 1984, Kossuth Nyomda. Kiadói velúr kötés, magyar, orosz, angol, és német nyelven, számos képpel gazdagon illusztrálva. Számozott (500/331) példány, fekete számozással. Andrásfalvy Bertalan (szerk.): Népművészet. Pécs-Baranya. A népművészeti hagyományok ápolása napjainkig. Pécs-Baranyai...
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Számozott példány (1000/240.) Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói aranyozott bőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a bőr kopott.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Válogatta Tótisz András. Budapest, 1974, Országos Takarékpénztár, 115 p. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincénél a műbőr kopott.