Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.
Horváth Tibor (szerk.) : Az Ifjúsági Lapkiadó három évtizede 1951-1981. Budapest, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, műanyag tokban.
Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a műbőr kopott.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
B. Fábri Magda (szerk.): Hajógyártók dicsérete. Előszó: Fülöp János. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Készült ezer példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol, német nyelven. Kiadói műbőr kötés, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopott.