Ferenczi Zoltán(szerk.): A magyar irodalom története 1900-ig. A műveltség könyvtára. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, a bőr részben kivágással, gerincnél kopott.
Pezenhoffer Antal: A magyar nemzet történelme(A mohácsi vésztől napjainkig). A Katolikus Egyház és a Habsburg-ház történelmi szerepének védelme. Történelmi apologetika I. kötet. 1993, Béke és Igazság Pilisszentléleki Modell Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Bokor Péter, Hanák Gábor: Isten akaratából... Képek és dokumentumok a családi albumból. Találkozások dr. Habsburg Ottóvel. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti feket-fehér képekkel.
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.