Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben I-III. (reprint) Budapest, 1987, Európa Könyvkiadó. Véber Károly-Rózsa György: Magyarország és Erdély eredeti képekben kísérőfüzettel.Aranyozott, festett egészbőr kötésben, 292+427+135+19 p.. Kiadói téká nélkül! Szép állapotban! A kísérőfüzet foltos!
Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+522 p. Kiadói félbőrkötésben. A borítója kopottas, a gerince viseltes, de belül jó állapotban van.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. II. köt. Bp., 1943, Franklin. Jó állapotú, kiadói félbőrkötésben,
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.
Goldsmith, Lewis:Histoire Secrete du Cabinet de Napoleon Buonaparte, et de La Cour de Saint-Cloud. Londres, 1814, Harper Le Jeune. Kopottas karton kötésben.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III.
Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Első füzet. Liszti Munkái és Szalárdi krónikája vége.
Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Negyedik füzet. Liszti munkái II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.