Macaulay: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Forditotta Csengery Antal - Zichy Antal. Második, átnézett kiadás. I-V. kötet, a VI. kötet hiányzik. Bp, 1875-1877, MTA. Egységes, kiadói zöld vászonkötésben, a gerincek felső részén kissé szakadozott, hiányos.
Bánhegyi Ferenc, Ősz Gábor, Dr. Szabolcs Ottó: Ezeréves Magyarország. Képek az ezeréves Magyarország történetéből. Celldömölk, 2000, Apáczai Kiadó. Az Apáczai Kiadó ügyvezető igazgatójának Esztergályos Jenőnek az dedikációjával Kasza József (1945-2016) vajdasági magyar politikusnak.
Seress Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eseményei. Bp., A könyvbarátok Szövetsége Kiadása. Kiadói félbőr kötés, gerincnél kopott és a kötéstáblák sarkainál kopott, egyébként jó állapotban.
4 db könyv-Farkas Pál: A francia forradalom I-II. kötet; Seress László: Napoleon IV. kötet; Adorján Andor: A császárság I. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötések, kötetenként változó állapotban. + Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása.
Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941
Száz esztendő emlékei. Pester Ungarischer Commercial Bank. Rückblick auf ein Jahrhundert. Bp. 1941. PMKB. Gazdag kép-, dokumentum- és hasonmás anyaggal, német nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói, színes, illusztrált kartonálásban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.