13596.
282. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
L.H. Farabeuf (szerk.): Précis Manuel Opératoire. Kiadó, kiadási évszám hiányzik.Cca. XIX. század vége. XX. század eleje. Kiadói félbÅ‘r kötés, XIV+896 p. Számos illusztrációval. Francia nyelvű sebészeti munka. A borÃtója viseltes, kopott, sérült. A cÃmoldal fele hiányzik. A másik felét cellux-szal vissza ragasztották. A cÃmoldalt követÅ‘ oldalon magyar nyelvű ajándékozási sorok. / Surgical work in french language from the end of 19th century, or the beginning of the 20th century. The cover and the front page is damaged.