13585.
282. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Petur László: Ikárusz szárnyain. Budapest, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés. Repüléstörténeti könyv, Köpeczi Bócz István rajzaival, számos fekete-fehér képpel illusztrálva.