Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960, Medicina, 479p. Csak 1100 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Színes ceruzával aláhúzások.
Dr. Kovács Magda: Mikroszámítógép-mikroelektronikai értelmező szótár III/1-3. Bp., 1989, LSI Alkalmazástechnikai Tanácsadó Szolgálat. Kiadói papírkötés, angol, német, spanyol, eszperantó és magyar nyelven.
Der Bau des menschlichen Körpers. Anatomische Beschreibung des Menschen für Schule und Haus. Szerk.: Ebenhöch, P. - Himmelein, Th. Eßlingen - München, é. n., J. F. Schreiber. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.