Dr. Dalmady Zoltán: A rendkívüli testi megerőltetésekről. Fejezetek a sportorvosi tudományok köréből. Budapest, 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója maszatos, foltos, szakadt.
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Ipari szakkönyvtár 20. Budapest, é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 120+1+2p. Kiadói félvászon foltos, kopottas borítóval.
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Második kiadás. Budapest, 1943 , Országos Közművelődési Szövetség. Kiadói papírborító, 176 p. A borítója foltos.
Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.